Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В австралійській пивоварні створили пиво для космонавтів

14 травня 2018
Переглядів:
182
383.jpg

Австралійська компанія «4 Pines Brewing» створила пиво, яким зможуть насолодитися космонавти. Тепер можна не видавлювати його з тюбика, а пити прямо з пляшки.

Австралійська пивоварня «4 Pines Brewing» у співпраці з компанією «Saber Astronautics Australia» створили «космічне» що пиво іменується «Vostok Space Beer». Завдяки новій тарі космонавти не будуть видавлювати напій з тюбика. Ємність схожа на звичні скляні пляшки, але горлечко значно довше звичайного. Це зроблено з тією метою, щоб пиво не «випадало» з пляшки, а плавно тяглося з дна у ротову порожнину за рахунок спеціального гніту, і утримувалася силою поверхневого натягу. Саме ж пиво буде з низькою кількістю газів, але достатнім для того, щоб насолодитися смаком продукту. Австралійський підприємець Джейсон Хелд зазначив, що в космосі обличчя і рот опухають, тому, при розробці «космічного» напою, однією з цілей було створити такий смак, щоб подолати ці труднощі.

Незважаючи на те, що у космонавтів вже була можливість насолодитися цим напоєм в невагомості, пиво «Vostok Space Beer» створено спеціально для космонавтів. Воно тестувалося в умовах мікрогравітації над Флоридою.

В австралийской пивоварне создали пиво для космонавтов

За матеріалами: uagolos.com

14 травня 2018 17:50
переглядів:
182
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.