В австралійській пивоварні створили пиво для космонавтів | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

В австралійській пивоварні створили пиво для космонавтів

383.jpg

Австралійська компанія «4 Pines Brewing» створила пиво, яким зможуть насолодитися космонавти. Тепер можна не видавлювати його з тюбика, а пити прямо з пляшки.

Австралійська пивоварня «4 Pines Brewing» у співпраці з компанією «Saber Astronautics Australia» створили «космічне» що пиво іменується «Vostok Space Beer». Завдяки новій тарі космонавти не будуть видавлювати напій з тюбика. Ємність схожа на звичні скляні пляшки, але горлечко значно довше звичайного. Це зроблено з тією метою, щоб пиво не «випадало» з пляшки, а плавно тяглося з дна у ротову порожнину за рахунок спеціального гніту, і утримувалася силою поверхневого натягу. Саме ж пиво буде з низькою кількістю газів, але достатнім для того, щоб насолодитися смаком продукту. Австралійський підприємець Джейсон Хелд зазначив, що в космосі обличчя і рот опухають, тому, при розробці «космічного» напою, однією з цілей було створити такий смак, щоб подолати ці труднощі.

Незважаючи на те, що у космонавтів вже була можливість насолодитися цим напоєм в невагомості, пиво «Vostok Space Beer» створено спеціально для космонавтів. Воно тестувалося в умовах мікрогравітації над Флоридою.

В австралийской пивоварне создали пиво для космонавтов

За матеріалами: uagolos.com

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.