Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Украина экспортировала почти 19 млн. тонн зерновых

rossijskij-eksport-zerna-v-ijule-javljaetsja-vtorym-po-velichine.jpg

По состоянию на 11 декабря фактические объемы экспорта украинских зерновых составляют 18 710 тыс. тонн, из которых: пшеницы - 9 341 тыс. тонн; кукурузы - 5 405 тыс. тонн; ячменя - 3 853 тыс. тонн и других зерновых - 111 тыс. тонн, сообщает пресс-служба Минагрополитики.

При этом, загружено на суда - 394 тыс. тонн.

"Таким образом, объемы экспортируемых и подготовленных к экспорту зерновых составляют 19104 тыс. тонн (пшеницы - 9474 тыс. тонн, ячменя - 3853 тыс. тонн и кукурузы - 5666 тыс. тонн)",- говорится в сообщении.

В профильном министерстве также отмечают, что цены спроса на зерновые в настоящее время колеблются в зависимости от региона: на пшеницу 3-го класса - от 2800 до 4000 грн. /т, на фуражную пшеницу 6-го класса - от 2620 до 3 725 грн. за тонну.

В настоящее время цены на продовольственную и фуражную пшеницу составляют: на пшеницу 3 класса - 3535 грн /т, на фуражную - 3 308 грн /т.

Средние цены на ячмень составляют 3 246 грн /т, на кукурузу - 3 151 грн /т.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.