Українських нетелів експортуватимуть до Центральної Азії | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Українських нетелів експортуватимуть до Центральної Азії

photo-1454179083322-198bb4daae41.jpeg

Асоціація тваринників України організувала для делегації з Узбекистану, яка хоче купувати українських нетелів, поїздку низкою передових українських господарств з вирощування ВРХ. Про це повідомила прес-служба  асоціації.

Відмічається, що з 6 по 9 серпня 2018 року делегація з Республіки Узбекистан, що складалася із представників тваринницького бізнесу та експертів галузі, відвідувала прогресивні українські підприємства з вирощування ВРХ, аби познайомитися з умовами роботи господарств, їхнім санітарно-ветеринарним рівнем, виробничими показниками тощо.

Поїздку для узбецьких тваринників організували і провели фахівці Асоціації тваринників України.

 «Узбекистан за останні 15 років продемонстрував найбільш значне зростання виробництва молока на всьому пострадянському просторі – більш ніж у 2 рази. Сьогодні поголів’я ВРХ там складає  12 240,1 тис. голів. - каже голова АТУ Ірина Паламар. - На сьогоднішній день там ухвалено низку програм щодо підтримки тваринницької галузі, завдяки яким уже вдалося значно наростити поголів’я ВРХ. Але вони хочуть і далі розвиватися. Сьогодні узбецька сторона зацікавлена у розвитку генетичного потенціалу ВРХ в країні, тож з цього погляду їм цікава Україна як держава, де  вже є досить гарна передова генетика, яку розводять на наших племінних господарствах», - йдеться у повідомленні.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.