Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українське пиво будуть продавати у В'єтнамі та Сінгапурі

18 травня 2018
Переглядів:
974
388.jpg

В Carlsberg Україна розповіли про розширення ринку продажів.

Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Україна, повідомив в інтерв'ю виданню delo.ua, що львівське пиво вийшло у Сінгапур, В'єтнам та Ісландію.

Це нові країни, куди почали експортувати алкоголь. Всього ж географія продажів включає більше ніж 20 країн. Тільки за останній рік географія поставок охопила 15 країн. Українське пиво цінують у Мексиці, Польщі, Канаді, Австралії та інших країнах.

В Топі країн — Німеччина, Ізраїль та Китай.

До речі, за даними виробника, Львівське пиво дуже високо оцінили в Китаї. Там його купують як якісне європейське.

В Carlsberg Україна відзначають, що пивний ринок країни в 2017 році вперше за 10 років не зазнав збитків. Більш того за минулий рік продажі в натуральному вираженні зросли на 0,1%.

18 травня 2018 08:00
переглядів:
974
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.