Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українці навчились вирощувати гриби шиітаке

18 травня 2018
Переглядів:
2943
389.jpg

Найбільша проблема вирощування екзотичних грибів в Україні полягає в їх подальшому збуті. Про це розповів Андрій Савчук, керівник компанії «Фунготерра», передає «Інфоіндустрія».

«Фунготерра» займається вирощуванням грибів шиітаке. В Україні налічується всього два виробника такої екзотичної продукції. Другий – Есмаш», але коли «Фунготерра» починала свій бізнес, то про нього ще не знала.

Зараз компанія виробляє 2 тонни шиітаке кожен місяць. Перший урожай збирали на 8 кв. метрів, потім виробництво масштабували, вдосконалили технологію. Для вирощування грибів використовують тирсу дуба, вільхи, ясена, клена — це покращує їх смак.

Росте гриб довго, близько 4 місяців. Технологія вирощування досить складна — з використанням комп’ютерного регулювання і автоматики.

Ще й попит на свою продукцію доводиться формувати самому виробнику. «Багато хто не знають про існування шиітаке. Ми постійно влаштовуємо дегустації, проводили презентації в Goodwine, смажили гриб на мангалі, давали пробувати в сирому вигляді. Використовуємо будь-яку можливість дати спробувати гриб. Також важлива співпраця з ресторанами, потрібно переконати їх включити шиітаке в меню», — розповідають в «Фунготерра».

До слова, ринок грибів в Україні зараз активно розвивається – і не тільки екзотичних. Зростає споживання, а разом з ним і ціни. Приміром, гливи подорожчали з 23 до 40 грн/кг, ціна на шиітаке зі 100 грн зросла практично вдвічі.

За матеріалами: agroday.com.ua

18 травня 2018 07:30
переглядів:
2943
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.