СТОП нелегальні засоби захисту рослин | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

СТОП нелегальні засоби захисту рослин

3f978ad378bea31f26ec8af420ba3531_m.jpg

Так називається інформаційна кампанія, організована Держпродспоживслужбою, яка була представлена сьогодні, 1 червня, на прес-конференції в Укрінформі у рамках інформування малих та середніх фермерських господарств про ризики і небезпеку, які пов’язані з використанням фальсифікованих ЗЗР.

Райвіс Гросбардіс - постійний радник проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб», розповів про місію експертів Європейського Союзу в рамках діяльності пункту 1.8. "Розробка інформаційної кампанії, яку буде розповсюджувати інспекційна служба по всій території України серед малих і середніх фермерських господарств, про ризики і небезпеку, які пов'язані з використанням фальсифікованих ЗЗР".

Протягом місії європейські експерти разом з представниками Держпродспоживслужби, науковцями, аграріями та громадськими діячами зняли відеоролик «СТОП НЕЛЕГАЛЬНІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН», який також було представлено під час прес-конференції.

У відеоролику висвітлена інформація щодо проблем безпеки, ризиків та наслідків пов’язаних із застосування фальсифікованих пестицидів, які завдають значної шкоди сільгоспвиробниками та всім споживачам кінцевої сільськогосподарської продукції, котрі стають заручниками і потенційними жертвами нелегальних засобів захисту рослин.

Голова Держпродспоживслужби  Володимир Лапа доповнив, що даний проект сприяє наближенню законодавства України до нормативно-правової бази ЄС, що передбачено зокрема Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, та розвитку компетенцій співробітників державних інспекцій та лабораторій. За реалізацію проекту відповідає консорціум країн-членів ЄС: Латвія, Німеччина і Литва. Тривалість проекту: 21 місяць (починаючи з 13 березня 2017 р.).

Також, Ви можете переглянути відео з прес-конференції