Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Основні помилки в оформленні податкових накладних

17 травня 2018
Переглядів:
349
144.jpg

Як зауважила Ольга Богданова, практикуючий сертифікований аудитор, партнер аудиторської компанії Crowe Horwath AC Ukraine, серед частих помилок, які трапляються при оформленні податкових накладних — відсутність ознаки належності до спец режиму,та неправильне відображення періодів.

Про це йшла мова у ході Фінансової секції AgriFinanceпід час VAgriInvestForum. Організатор події — Всеукраїнська Аграрна Рада, за підтримки Проекту USAID«Агросільрозвиток».

«Щодо цих помилок, зауважте, що коли вам реєструють податковий кредит із запізненням, її беруть у податковий кредит у місяці, в якому вона зареєстрована. Ще одна часта помилка — зменшення податкових зобов'язань при поверненні. Ми не можемо їх зменшити до тих пір, поки коригування не буде зареєстроване покупцем. Такі розбужності у періодах дають значні суми для нарахування», — пояснила експерт.

Крім того, пані Богданова комплексно висвітлила питання щодо податкових аспектів. Зокрема деталізувала можливі наслідки податкових перевірок, особливості роботи з електронним кабінетом, умови отримання і порядок розрахунку бюджетних дотацій.

«Власне, що потрібно, щоб отримати дотацію? Цьогоріч продовжують існувати певні критерії для отримання с.-г. дотації:

 

  • Отримувач має бути платником ПДВ;
  • Питома вага поставленої сільгосппродукції має бути не менше 75%;
  • Підприємство має займатися діяльністю вказаною у ст. 1-б. 1 Закону 1277;
  • Підприємство має бути включене до реєстру отримувачів дотації», — зазначила пані Богданова.

 

«Щодо процедури зустрічної звірки. Краще надавати відповідь податковій у встановлений строк (10 днів від моменту отримання). Звісно, об’єми документів можуть бути значні. У такому випадку, краще проробіть аналітичну роботу, зробіть підсумки, а у відповіді вкажіть, що за запитом готові передати всі потрібні документи. Відмова може бути підставою для перевірки вашої діяльності», — додала вона.
 

17 травня 2018 09:30
переглядів:
349
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.