На Миколаївщині аграріям з бюджету відшкодують 2,5 млн грн | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

На Миколаївщині аграріям з бюджету відшкодують 2,5 млн грн

uahcredit1.jpg

Суб’єктам господарювання аграрного сектору економіки на Миколаївщині з обласного бюджету відшкодують 2,5 млн грн сплачених відсотків за залученими кредитами, повідомляє департамент агропромислового розвитку облдміністрації.

«Під час засідання конкурсної комісії було розглянуто заявки на участь у конкурсі та пакети документів від 11 господарств за 16 кредитними угодами. За рішенням конкурсної комісії, всі господарства отримали право на часткову компенсацію відсоткової ставки за користування 29 млн грн кредитних коштів. Сума фінансової підтримки з державного бюджету зазначеним підприємствам становитиме майже 2,5 млн грн. Скориставшись державною підтримкою, 7 підприємств сплачуватимуть в середньому 2% за користування кредитами, а 4 підприємства отримали право на безвідсоткові кредити», — йдеться в повідомленні.

Наразі конкурсна комісія розподілила в повному обсязі ліміт для області для здешевлення кредитів та припинила прийом документів. За рішенням конкурсної комісії, до Мінагрополітики направлено лист щодо додаткової потреби в коштах для компенсації відсоткових ставок. В разі виділення додаткового ліміту, прийом документів буде відновлено.

Часткова компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитним договорами, позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн грн. Перевага надається позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

За матеріалами: LANDLORD 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.