Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Миколаївщині аграріям з бюджету відшкодують 2,5 млн грн

uahcredit1.jpg

Суб’єктам господарювання аграрного сектору економіки на Миколаївщині з обласного бюджету відшкодують 2,5 млн грн сплачених відсотків за залученими кредитами, повідомляє департамент агропромислового розвитку облдміністрації.

«Під час засідання конкурсної комісії було розглянуто заявки на участь у конкурсі та пакети документів від 11 господарств за 16 кредитними угодами. За рішенням конкурсної комісії, всі господарства отримали право на часткову компенсацію відсоткової ставки за користування 29 млн грн кредитних коштів. Сума фінансової підтримки з державного бюджету зазначеним підприємствам становитиме майже 2,5 млн грн. Скориставшись державною підтримкою, 7 підприємств сплачуватимуть в середньому 2% за користування кредитами, а 4 підприємства отримали право на безвідсоткові кредити», — йдеться в повідомленні.

Наразі конкурсна комісія розподілила в повному обсязі ліміт для області для здешевлення кредитів та припинила прийом документів. За рішенням конкурсної комісії, до Мінагрополітики направлено лист щодо додаткової потреби в коштах для компенсації відсоткових ставок. В разі виділення додаткового ліміту, прийом документів буде відновлено.

Часткова компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитним договорами, позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн грн. Перевага надається позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

За матеріалами: LANDLORD 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.