Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Аерогель - одне з найдивовижніших винаходів людства

20130325_1_2_3.jpg

Це дуже легкий пористий матеріал, який через свої властивості потрапив у книгу рекордів Гіннеса. У перекладі «аерогель» означає «заморожене повітря», ще нерідко його називають - «застиглий дим». Напівпрозорий, пористий, часом з легким блакитним відтінком. На дотик аерогель схожий на затверділу піну для гоління або пінопласт. Якщо не вдаватися в технологію, то аерогель є звичайним гелем, де замість рідкого компонента застосований газ. У цього матеріалу рекордно низька щільність - в тисячу разів менше ніж у скла і в півтора рази вище ніж у повітря, сьогодні аерогель вважається найлегшим твердим матеріалом існуючим на планеті.

Ще одне з унікальних властивостей цього матеріалу - він на 99,8% складається з повітря, при цьому він дуже міцний. За результатами випробувань було доведено, що зразки аерогеля можуть витримувати навантаження в дві тисячі разів більше ніж власну вагу. Плюс до цього матеріал хороший теплоізолятор, він в сорок разів ефективніше ізоляційного склопластику, це дозволяє використовувати його для теплоізоляції в космонавтиці.