ВАЖЛИВО

Власники паїв вимагають у Зеленського відміни мораторію на продаж землі

24.10.2019 18:56

Власники паїв під вікнами офісу Президента вимагають відміни мораторію на продаж землі. Учасники акції стверджують, що їх не влаштовують ті доходи, які вони отримують від оренди паїв та що хотіли б розпоряджатися своїми землями вільно та покращувати добробут власних родин. Про це у коментарі AgroPolit.com розповів один з організаторів акції Ігор Щедрин.

«Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі провести в Україні економічні реформи. І чи не найважливішою з них є право українців купувати і продавати землю. Бо від цього залежить, як буде розвиватися економіка не тільки села, а й всієї країни вцілому. Ми хочемо, щоб кожен українець мав не фіктивне право бути тимчасовим орендарем на своїй землі, а мав право власності на свою землю», – сказав Ігор Щедрин.

Громадський активіст Юрій Богданов пояснює – обіцяні президентом земельні реформи можуть зашкодити провести політичні сили в парламенті, які активно подають та лобіюють законопроекти проти відміни мораторію, а також великі землевласники, які не хочуть втрачати своїх пайовиків.

« Земельними питаннями в Україні займається дуже обмежене коло людей – аграрні барони та олігархи. Вони користуються тим, що можуть будувати всілякі схеми і мають підтримку в парламенті. Однак попри те, що активне суспільство вимагає змін, їх дивацько-радянські ідеї не повинні допомогти їм завадити запровадженню ліберальних реформ в Україні», – сказав Юрій Богданов.

Серед присутніх на акції – пайовики, які вже підготували документи для продажу паїв та які хотіли б зробити це у вкрай короткі терміни. Вони принесли стоси своїх паперів під офіс Президента.

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: