Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

транспорт

Ділова подорож підприємця: як все організувати?

27 липня 2016
Переглядів:
90106
AgroNews270701 (1).jpg

У будь-якому бізнесі особисті контакти цінуються понад усе. Адже є питання, які дистанційно вирішити неможливо: встановити відносини з новими партнерами, домовитися про експорт продукції на нові ринки, вигідно представити свою компанію на міжнародному форумі або виставці тощо. Тож сьогодні ділові поїздки - це звичне явище. Проте організація ділової поїздки - це не просто складання списку речей, які необхідно покласти в валізу.

27 липня 2016 17:18
переглядів:
90106

Чиновники-транспортники пытались отмыть миллиард

17 вересня 2015
Переглядів:
1825
1251232552_pachka_deneg.jpg

В частности, работники правоохранительных органов изъяли 425 тыс. грн и 90,5 тыс. долл.

Об этом сообщает Департамент противодействия преступности в сфере экономики МВД Украины, передает Укринформ.

17 вересня 2015 12:45
переглядів:
1825

ЕС инвестирует в украинские транспортные проекты

01 липня 2015
Переглядів:
1160
investicii-v-grecii.jpg

Еврокомиссия утвердила инвестиционный план поддержки 276 транспортных проектов на рекордные 13,1 млрд евро. Проекты отобраны в рамках программы Connecting Europe Facility (CEF). Об этом сообщает пресс-служба Еврокомиссии, передает ЦТС.

01 липня 2015 12:25
переглядів:
1160

ЕС проведет консультации для Украины по транспортным реформам

14 вересня 2014
Переглядів:
1113
bdec9a.jpg

Первая ознакомительная встреча специалистов обеих сторон состоялась 9 сентября в министерстве с участием заместителя министра инфраструктуры по вопросам европейской интеграции Оксаны Рейтер и начальника отдела международных транспортных отношений Европейской Комиссии Филиппа Бургело-Верне.

14 вересня 2014 18:51
переглядів:
1113