Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

транспорт

Ділова подорож підприємця: як все організувати?

27 липня 2016
Переглядів:
89158
AgroNews270701 (1).jpg

У будь-якому бізнесі особисті контакти цінуються понад усе. Адже є питання, які дистанційно вирішити неможливо: встановити відносини з новими партнерами, домовитися про експорт продукції на нові ринки, вигідно представити свою компанію на міжнародному форумі або виставці тощо. Тож сьогодні ділові поїздки - це звичне явище. Проте організація ділової поїздки - це не просто складання списку речей, які необхідно покласти в валізу.

27 липня 2016 17:18
переглядів:
89158

Чиновники-транспортники пытались отмыть миллиард

17 вересня 2015
Переглядів:
1427
1251232552_pachka_deneg.jpg

В частности, работники правоохранительных органов изъяли 425 тыс. грн и 90,5 тыс. долл.

Об этом сообщает Департамент противодействия преступности в сфере экономики МВД Украины, передает Укринформ.

17 вересня 2015 12:45
переглядів:
1427

ЕС инвестирует в украинские транспортные проекты

01 липня 2015
Переглядів:
801
investicii-v-grecii.jpg

Еврокомиссия утвердила инвестиционный план поддержки 276 транспортных проектов на рекордные 13,1 млрд евро. Проекты отобраны в рамках программы Connecting Europe Facility (CEF). Об этом сообщает пресс-служба Еврокомиссии, передает ЦТС.

01 липня 2015 12:25
переглядів:
801

ЕС проведет консультации для Украины по транспортным реформам

14 вересня 2014
Переглядів:
775
bdec9a.jpg

Первая ознакомительная встреча специалистов обеих сторон состоялась 9 сентября в министерстве с участием заместителя министра инфраструктуры по вопросам европейской интеграции Оксаны Рейтер и начальника отдела международных транспортных отношений Европейской Комиссии Филиппа Бургело-Верне.

14 вересня 2014 18:51
переглядів:
775