Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

земля

«Жива» земля як основа урожайності

AgroNews090203.jpg

Зі спілкування з власниками землі часто можна почути: «внесли мінеральні добрива і не побачили результату». Пояснити це можна значною втратою родючості, а в деяких випадках – і деградацією ґрунтів – повним їх виснаженням, спричинених відсутністю сівозмін, органічних добрив, «традиційними агротехнологіями», зокрема, оранкою.

Парламент принял закон запрещающий передачу госземель в аренду без аукционов

18 лютого 2016
Переглядів:
908
24_main.jpg

«Я очень рад, что наконец удалось принять законопроект, за принятие которого нам пришлось бороться почти год. Сопротивление со стороны людей, которые покрывают земельные схемы и делают свои состояния на земельной коррупции, было просто сумасшедшим. Тем не менее, необходимость принятия этого законопроекта в обществе сейчас очень велика, поэтому дальше закрывать глаза на эту проблему парламент не мог», - цитирует Олега Кулинича пресс-служба нардепа. 

18 лютого 2016 12:19
переглядів:
908

Земля и накормит и приоденет

КАК СКУЧНО МЫ ЖИВЕМ :)how boring we live

Опубликовано Політичні проститутки 9 февраля 2016 г.

Зарегистрирован законопроект о выделении земель для нужд территориальных громад

03 лютого 2016
Переглядів:
770
imgpreview.jpg

Как сообщил один из авторов законопроекта, народный депутат Олег Кулинич, целью документа является увеличение материальной базы местного самоуправления за счет земель резервного фонда, который образуется в процессе приватизации государственных сельскохозяйственных предприятий. 

03 лютого 2016 16:21
переглядів:
770

Цена на землю в Украине будет на уровне других стран Восточной Европы

21 січня 2016
Переглядів:
2177
edb2f5b7a4df4f45bb1588c438665a63.jpg

Ожидается, что цена на землю в Украине будет существенно ниже, чем в западноевропейских странах, однако примерно на уровне цен в Восточной Европе.

21 січня 2016 10:25
переглядів:
2177