Nestlé інвестувала понад 10 млн грн в проекти енергоефективності в Україні

18.04.2018 15:30
 • “Компанія інвестувала понад 10 млн грн на 22 проекти з енергоефективності в Україні. Це дозволило досягти економії енергії на 8%”, – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

  Топ-менеджер також повідомив про інвестування 1 млн грн на 12 проектів з встановлення спеціального обладнання для збереження природних ресурсів. “Це дозволило скоротити витрату води на трьох фабриках компанії в обсязі 189 вагонів-цистерн”, – уточнив А. Борнеманн.

  Nestle розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Просуває такі міжнародні бренди, як Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін

  Група компаній Nestle в Україні об’єднує львівську кондфабрику “Світоч”, ТОВ “Нестле Україна”, ПРАТ “Волиньхолдинг” (ТМ “Торчин”), ТОВ “Техноком” (ТМ “Мівіна”).

  Бізнес Nestle в Україні представлений напрямами: кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

  Nestle – найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена у 189 країнах. Крім цього, володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

  Nestlе належить понад 2 тис. торгових марок, має 418 заводів.

  За матеріалами: Інтерфакс-Україна

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: