Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В Україні з’являються промислові плантації фундука

17 квітня 2018
Переглядів:
1601
322.jpg

У Губинському лісництві на Волині висадили промислову плантацію фундука. Площа насаджень складає 2 гектари.

Як повідомляють у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, молоді саджанці розмістили за схемою 4,5х3 метри. Для профілактики від личинок хруща кореневу систему було оброблено інсектицидом.

Очікується, що плантація почне плодоносити через 3-5 років. В середньому з одного куща лісівники отримають 5-7 кг горіхів.

Плантація була висаджена у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Зазначимо, що фундукова плантація на Волині — не перша такого роду. Першу промислову плантацію висадили торік у Рівненській області.

Фундук розводять як культурну рослину в багатьох країнах світу. В Україні ця справа лише набуває популярності. І не дивно — вирощування горіхів нині є дуже прибутковим бізнесом.

Наприклад, мішаний горіховий сад (волоський горіх та фундук) окупається за 7 років. В такому випадку фундук розглядається як допоміжна культура, необхідна для запилення.

За оцінками фахівців, аби отримати прибуток з фундукового саду потрібно 2 роки від старту плодоношення.

В Україні на фундук існує неабиякий попит. Останніми роками імпорт цього горіху зростає. Щорічно за кордоном купують більш як півтори тисячі тонн фундуку — переважно турецького чи грузинського походження.

Світовий ринок фундука оцінюється в $7,2 млрд, а до 2026 року складе всі $12,7 млрд. Тобто щорічний приріст ринку становить понад 5%.

За матеріалами: agroday.com.ua

17 квітня 2018 07:30
переглядів:
1601
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.