Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Тараса Кутового визнали кращим міністром АПК в Європі

16 квітня 2018
Переглядів:
522
jpg.

Друге місце посів міністр сільського господарства Франції, а третє екс-міністр сільського господарства РФ.

Європейська асоціація аграрного бізнесу визначила найбільш ефективних міністрів у сфері агропромислового комплексу в країнах Європи.

Перше місце посів Тарас Кутовий, 18-й міністр сільського господарства в історії незалежності України, йдеться в релізі Асоціації. Критерієм відбору стали реформи, проведені під час каденції кандидата, прихильність європейському курсу розвитку галузі, а також відсутність корупційних скандалів, пов'язаних з персоною міністра. Дослідження проводилося в рамках аналізу агропромислових комплексів країн – основних експортерів продовольства на світовий і європейський ринок.

«Срібло» у міністра сільського господарства Франції Стефана Ле Фоля, який займав цей пост з 2012 до 2017 рр.

На третьому місці - Олексій Гордєєв, колишній міністр сільського господарства Російської Федерації. Гордєєв – рекордсмен на цій посаді, він був міністром АПК понад 9 років – з 1999 р. по 2009 р.

Тарас Кутовий був призначений міністром аграрної політики та продовольства в уряді Володимира Гройсмана у квітні 2016 року. Пробув на цій посаді рік і один місяць, після чого подав у відставку, бажаючи зосередитися на інвестиційній діяльності. Його відставка досі не проголосована Верховною Радою. В каденцію Кутового було закріплено, що 1% від згенерованого агропромисловим комплексом ВВП направляється на розвиток галузі. Також він домігся відмови уряду від невигідного для сільгоспвиробників варіанту земельної реформи.

Останнім часом обговорюється інформація, що він може відкликати заяву під натиском численних прохань з боку представників сільськогосподарського сектора. Також було висловлено припущення, що Тарасу Кутовому може бути запропонована посада віце-прем'єра з питань АПК.

Довідка

Європейська асоціація аграрного бізнесу (EAAE) об'єднує сільськогосподарських економістів та всіх осіб, які цікавляться проблемами сільськогосподарської і харчової промисловості та розвитку сільських районів в Європі. Основними завданнями Асоціації є: просування знань і розуміння економіки сільського господарства, особливо в європейському контексті; сприяння обміну досвідом, ідеями та інформацією між сільськогосподарськими бізнесменами.

За матеріалами: comments.ua

16 квітня 2018 13:25
переглядів:
522
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.