Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Імпорт м’яса виявився найбільшим за останні 5 років

16 квітня 2018
Переглядів:
380
red-meat.jpg

Як зростав імпорт м’яса до України розповідає аналітик сільськогосподарських ринків та національний консультант ФАО Андрій Панкратов.

Завдяки успіхам птахівників, Україна починаючи з 2014 року перетворилася на нетто-експортера м’яса. Про експорт вже багато говорилося, але зараз треба сказати декілька слів про імпорт. Привід для цього є – нові рекорди.

В наших прогнозах на 2018 рік імпорт м’яса, субпродуктів та сала в Україну в цілому мав би залишитись на рівні минулого року. Ми очікували зростання імпорту свинини й сала, яке буде компенсовано зниженням ввозу м’яса птиці…
 
Перші три місяці цього року показали зріст імпорту по всіх позиціях. Більш того, по всіх позиціях імпорт за перший квартал в цьому році виявився найбільшим за останні 5 років (по свинині – за 4 роки).
 
Візуально ситуацію можна оцінити по діаграмі, а ось цифри, як кажуть спортивні коментатори, для любителів статистики:
 
-           Імпорт свинини в 1 квартал 2018 – 1,8 тис. тонн (+171% до 1 кварталу 2017 р.)
-           Імпорт м’яса птиці – 30,8 тис. тонн (+26%)
-           Імпорт субпродуктів – 8,4 тис. тонн (+44%)
-           Імпорт сала – 14,1 тис. тонн (+58%)
 
Це основні наші імпортні позиції. Імпорт яловичини – незначний, імпорт інших видів м’яса – майже відсутній.
 

 
Що ж відбувається?
 
Минулорічне подорожчання м'яса на внутрішньому ринку сприяло помітній активізації імпорту. Це відбувалося в другій половині минулого року, але і зараз ці «двері» все ще залишаються відкритими. Коливання українських і європейських цін (практично весь імпорт зараз йде до нас з ЄС, тому їх ціни є важливими для нас) були не дуже значними з кінця 2017 року, щоб змінити ситуацію. Тільки в березні ціни в ЄС пішли вгору, однак, у нас в той же час укріпилася гривня і імпорт все ще залишався можливим.
 
В останні тижні свинина в ЄС дещо стабілізувалася в цінах, але пам’ятаємо про недавню заборону Китаєм імпорту американських свинячих продуктів. Це може сприяти підвищенню цін в Європі і в нас тоді буде два варіанти: або українські ціни не зміняться і імпорт сповільниться, або наші ціни підуть вгору слідом за європейськими, а імпорт продовжуватиметься. Враховуючи зниження виробництва свинини, яке в нас є, і прагнення виробників закласти в ціну підвищення собівартості, більш імовірним виглядає другий варіант.
 
З курятиною ситуація трохи інша. Зростання цін в ЄС вже відбувається декілька тижнів, тоді як в нас цей номер поки що не проходить. Виробництво курятини в нашій країні зростає, споживачі ще не готові показати підвищений попит, звикаючи до того, що і так курка займає таку велику частку в їх білковому раціоні, як ніколи. Отже більш імовірним в цьому сегменті ринку бачиться сценарій сповільнення імпорту і більш менш стабільних цін.
 

16 квітня 2018 09:40
переглядів:
380
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.