Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Промислова сметана виявилася безпечнішою базарної: результати дослідження

06 квітня 2018
Переглядів:
1482
AN_380.jpg

Як вибрати якісний, смачний та корисний молочний продукт? Яким критеріям він повинен відповідати і на що потрібно звернути увагу при його виборі?

Науково-дослідницький Центр Незалежних Експертиз “ТЕСТ” учора в Чистий четвер провів прес-конференцію в прес-центрі Укрінформу, на якій було оголошено результати наймасштабнішого дослідження сметани і масла. Фахівці Центру пояснили на якому рівні знаходиться якість української молочної продукції та на які критерії важливо звертати увагу при виборі цих продуктів.

Справжня сметана – тільки з чистого молока. В цьому переконалися експерти «ТЕСТ» в ході порівняльного тестування. Із протестованих 13 видів сметани із трьох міст України: Київ, Львів, Одеса, насамперед, перевірялися фізико-хімічні і мікробіолгічні показники. Досліджувався жир, що міститься у продукті – його кількість і склад. Один із способів фальсифікувати сметану – замінювати молочний жир дешевшими рослинними або кулінарними жирами. «У цьому сенсі порадувала магазинна сметана, адже саме вона містила в собі саме молочний жир без жодних домішок. Серед мікробіологічних показників у сметані перевірялась кількість молочнокислих бактерій та бактерії групи кишкової палички. Тут знову потішили зразки промислового продукту. А от в усіх зразках базарної сметани було виявлено бактерії групи кишкової палички. Особливо вразив продукт придбаний на базарі в Києві. В ньому було виявлено 12,6% жиру і найстрашніше, що немолочного з високим вмістом трансжирів – майже 18% при нормі навіть для маргарину 8%. При малій кількості корисних молочнокислих бактерій було виявлено кишкову паличку. Варто зазначити, що така сметана коштувала дешевше за всі інші зразки – 3 грн за 100 г. Помітно, що великі компанії більше турбуються про сою репутацію і порушення щодо якості і безпеки продукту в них виявляється значною мірою менше чим у фермерській продукції» - прозвітував голова правління Центру експертиз "ТЕСТ" Валентин Безрукий.

«Також сметана перевірялась на кисломолочні бактерії  та на  наявність антибіотиків. «Крохмалю ми не знайшли в жодній сметані і антибіотиків теж. По жирності зауваження дещо були. Як результат, значна частина торговельних марок отримала досить високі оцінки. Менше порадували 2 зразки сметани з базарів у Львові та Одесі. В тих зразках були проблеми з мікробіологією, і ми знайшли там кишкову паличку. Це говорить про те, що цей продукт виготовлявся в незадовільних санітарних умовах та неправильно зберігався» - доповнила керівник відділу тестувань Центру експертиз "ТЕСТ" Ніна Кільдій.

Ніна Кільдій- керівник відділу тестувань Центру експертиз "ТЕСТ"

На якість також перевірялося і масло. «Ми перевірили 10 зразків масла, з яких - 8 це магазина продукція промислового виробництва, і 2 з базару Києва та Львова. Ми звертали увагу на маркування та пакування., на смакові якості продукції та на наявність ароматизаторів, а також перевіряли мікро-біологічний показник. Всі 10 зразків були справжні, тобто вони не містили сторонніх жирів. Якщо говорити про базарне масло, то ці зразки виявились несмачним, у них був сторонній присмак. Той продукт який ми купили в Києві був досить дивної жирності 46,5% і це аномально низький вміст жирності. У маслі,  яке ми купили у Львові ми знайшли кишкову паличку», - зауважила Кільдій.

Експерти порадили, як правильно вибрати якісні молочні продукти.

«Хотілось би дати кілька порад споживачам - по-перше звертайте увагу на те, в яких умовах зберігається продукція, і не купуйте її з рук в тих точках де немає холодильників. Вся молочна продукція має реалізовуватись з холодильника, а все вершкове масло має реалізуватись з морозильної камери. Тобто коли ви купуєте молочний продукт він має бути обов'язково холодним. Рекомендуємо купувати запаковану продукцію з зазначеною інформацію про дату пакування та строком придатності. Звертайте увагу на виробника. Продукція великих виробників виграє в якості. Маловідомі - не відрізняється високою якістю. Певною підказкою може бути й ціна, адже якщо ви бачите аномально підозрілу низьку ціну, яка на перший погляд здається вам привабливою, то тут слід замислитись, адже його аномально низька ціна може вказувати на низьку якість» - розповіла Ніна Кільдій.

Генеральний директор Директорату з безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики і продовольства України Микола Мороз порадив споживачам користуватися сайтом  Держпродспоживслужби, на якому опубліковано реєстрацію підприємств, що виробляють молочну продукцію. Наявність такого виробника у реєстрі означає, що він перебуває під державним контролем.

Микола Мороз - генеральний директор Директорату з безпечності та якості харчової продукції  Міністерства аграрної політики і продовольства України

Усі присутні експерти зійшлися на думці, що у супільстві має існувати культура споживання. Своєю довірливістю і необачністю люди самі сприяють розповсюдження фальсифікатів: купують в непридатних для торгівлі місцях, подекуди прямо з підлоги. Та найтрагічніше, коли на перше місце в українця виходить дешевизна продукту. 

Якість і безпека сучасних продуктів Важливо розрізняти поняття якість та безпека. Держава відповідає за останні показники. У ГОСТах та ДСТУ зафіксовані саме показники безпеки. Це означає, що ковбаса може містити сою і бути несмачною, але безпечною. Маса та смак продукту – це показники якості. ГОСТом вони не регламентуються. Наприклад, продукція виготовлена в ЄС не має маркування стандарту на упаковці. Але виробник зобовязаний дотримуватися основних вимог з безпеки. Сьогодні на ринку України є міжнародні компанії, які дотримуються вимог і українського законодавства , і стандартів ЄС.

Проект «Про молоко начистоту» був розпочатий ще у 2016 році з тестування  молока. Тоді було протестовано 16 зразків молока на чистоту продукту та її 3 основних складників: здоров'я корів, відсутність домішок та правильний температурний режим. Молоко перевірялось на наявність гормонів та антибіотиків і сальмонели. Також перевірялась кількість нітратів, які з кормів переходять у молоко. При перевірці молока на домішки досліджували такі показники, як щільність (розбавлення водою), жирність, наявність рослинних жирів, соди, аміаку. Про дотримання або ж недотримання температурного режиму (охолодження) свідчить кислотність молока, а також мікробіологічні показники (кишкова паличка, дріжджі, пліснява). Виробники, продукція яких повною мірою відповідала 3-м критеріям чистоти і які пройшли повний аудит ферми і заводу, були удостоєні знаку «Чистоту збережено». 

Дізнатися результати тестування молока можна на сайті https://test.org.ua/milk

 

Козак Вікторія Аgronews.ua

06 квітня 2018 07:31
переглядів:
1482

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ