Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Що заважає українським фермерам впроваджувати нові технології

14 березня 2018
Переглядів:
552
21.jpg

Витрати на інновації складають в середньому $ 20-30 на гектар.

Українські аграрії не почали системно впроваджувати нові технології, а запускають інновації випадково. Тому й не можуть похвалитися високою ефективністю свого виробництва. Всупереч розхожій думці, як стверджує засновник SmartFarming Артем Беленко, гроші на покупку новинок у них є. Але у багатьох фермерів накопичився негативний досвід, пов'язаний із застосуванням інновацій.

Комусь новий продукт нав'язали, хтось не зміг до кінця впровадити технологію, наприклад, через опір персоналу, або нова технологія йшла разом з технікою, що купується. Наприклад, автопілот в тракторі.

За словами експерта, впровадження нових технологій можливо тільки одночасно зі зміною мотивації персоналу і чіткому розподілі ролей (хто за що відповідає) при впровадженні.

Як показує практика, витрати на впровадження і освоєння нових технологій становлять $ 20-30 на гектар.

За матеріалами: eizvestia.com

14 березня 2018 17:00
переглядів:
552
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.