Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Вчені хочуть «модернізувати» корів, які дають молоко

12 березня 2018
Переглядів:
821
454.jpg

Вчені з Единбурзького університету в Шотландії планують «поліпшити» корів, які дають молоко. Це хочуть зробити з метою збільшення якості та кількості молока, м’яса яловичини.

Вчені пропонують змінити баланс мікрофлори тварин в їх шлунку і кишечнику для того, щоб вони швидше переробляли з’їдену їжу в молоко. Дослідники планують повністю видалити з коров’ячих шлунків ферменти, які відповідають за руйнування рослинного матеріалу, необхідного для виробництва енергії.

Такі заходи дозволять коровам виробляти більше молочної і м’ясної продукції. Крім цього, у тварин збільшиться витривалість, і завдяки цьому фермерам не потрібно буде закуповувати величезну кількість дорогих ліків.

За матеріалами: aspekty.net

12 березня 2018 17:50
переглядів:
821
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.