Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Аграрії протестують під стінами Кабміну

06 березня 2018
Переглядів:
491
374.jpg

Сьогодні, 6 березня, у Києві відбувається  ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ  сільськогосподарських виробників  та працівників аграрних підприємств.

Учасники пройшли ходою  від Європейської площі до КМУ.  Вони вимагають від Уряду захистити права сільськогосподарських виробників та прозоро розподілити належні їм державні дотації в сумі 4 млрд гривень.

Люди закликають припинити свавілля Мінагрополітики, пов’язане із дискредитованою і непрозорою системою розподілу державної підтримки. Окрім того, вони вимагають від Уряду реалізувати вимоги Аграрного Віче, наслідком якого стала підписана аграріями Резолюція до влади.

Також аграрії піднімають питання зниження ПДВ на харчові продукти із 20% до 7%. Учасники акції вивели під будівлю Кабміну корів і свиней, сільськогосподарську техніку, привезли цистерни з молоком.

Аграрії «вручать» чиновникам копита і роги тварин, а також виллють молоко під будівлю КМУ.

Захід організовано Асоціацією тваринників України спільно з галузевими об’єднаннями та сільськогосподарськими виробниками.

06 березня 2018 09:59
переглядів:
491
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.