Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Херсонщині агропідприємство повернули під контроль законного власника

14 лютого 2018
Переглядів:
638
623.jpg

Фабрика з переробки соєвих бобів "Каховка Протеїн Агро" у Новій Каховці (Херсонська область) повернена під контроль законного власника.

Про це повідомляє інтернет-видання "Комсомольская правда в Україні", посилаючись на заяву генерального директора підприємства Федора Ютовца.

Як стало відомо з джерела у Національній поліції Херсонській області та від керівництва "Каховка Протеїн Агро", захоплення фабрики бойовиками сталося 23 січня. У той день бойовики проникли на територію підприємства загальним числом до 70 осіб. Співробітники Державного управління охорони при цьому проявили бездіяльність (ДСО).

25 січня бойовики перекрили рух транспорту, погрожуючи охороні фабрики зброєю.

Весь цей час керівництво та охорона фабрики намагалися видворити нападників без застосування сили, а також домагалися від керівництва Національної поліції Херсонській області виконання своїх обов'язків з охорони правопорядку та власності підприємства. Співробітники поліції Херсонській області при цьому не втручалися, не дивлячись на неодноразові заяви керівництва фабрики про скоєння злочинів.

31 січня в ситуацію втрутилося керівництво Міністерство внутрішніх справ України, зокрема особисто міністр Арсен Аваков. Поліція отримала розпорядження очистити територію підприємства від сторонніх осіб. В той же день, 31 січня, бойовики здійснили напад на охоронців фабрики та співробітників ДСО.

Пізніше, в ніч з 31 січня на 1 лютого, співробітники Національної поліції заарештували бойовиків. При цьому у нападників було знайдена та вилучена незареєстрована автоматична зброя АКС74У.

На даний час територія "Каховка Протеїн Агро" звільнена від сторонніх осіб та підприємство працює у нормальному режимі.

Це вже не перша атака на підприємство. Перша спроба захоплення фабрики була здійснена в серпні 2017 року.

Організаторами двох рейдерських атак представники фабрики називають братів Іллю та Вадима Сегаль, а технічним виконавцем - адвоката Андрія Богдана.

Брати Сегаль до 2009 року володіли банком "Надра". Форензік аудит (виявлення, аналіз і врегулювання ситуацій, коли між сторонами існують розбіжності) компанії KPMG назвав братів Сегаль головними винуватцями банкрутства банку.

Також директор Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) Костянтин Ворушилін заявив, що причинами банкрутства банку "Надра" стала діяльність братів Сегаль.

Брати Сегаль неодноразово згадувалися як представники російського кримінального авторитета Могилевича.

Так, ще в 1997 року перший заступник начальника Управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України Володимир Шеремета заявив, що "брати Сегаль були направлені особисто Могилевичем з метою реалізації його фінансової програми в Україні, суть якої зараз нами вивчається".

"Каховка Протеїн-Агро" - один з найбільших в Україні комплексів з переробки соєвих бобів.

За матеріалами: Українські Новини

 

14 лютого 2018 14:15
переглядів:
638
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.