Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Призначення керівника державного агрогіганта затягують

14 лютого 2018
Переглядів:
1135
351.jpg

Другий етап конкурсу на заміщення посади голови виконавчого органу ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ДПЗКУ), що мав відбутися 12 лютого, перенесено. Точна дата конкурсу наразі не відома.

Про це УНН повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

У МЕРТ пояснили, що 12 лютого Комітет з призначень заслуховував виключно кандидатів на позиції членів наглядової ради ПАТ “Магістральні газопроводи України”.

“Дата співбесід кандидатів на заміщення посади голови виконавчого органу ПАТ „Державна продовольчо-зернова корпорація України“ наразі не відома”, — повідомили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, що другий етап конкурсу на заміщення посади керівника не відбувся вже вдруге. Спочатку проведення співбесід із кандидатами було заплановано на 31 січня поточного року, але, як пояснили у МЕРТ, завадили їх проведенню “технічні причини”.

Також нагадаємо, до другого туру конкурсу пройшло 5 із 14 кандидатів. Про кого саме йдеться, офіційно у МЕРТ не повідомляють. Проте, за даними окремих ЗМІ, до другого туру пройшли колишній в.о. голови ДПЗКУ Дмитро Гавриш та депутат Київради Антон Дрепін. Жоден з них у сфері продажу зерна раніше не працював.

Додамо, що Д.Гавриша на посаду в. о. голови ДПЗКУ було призначено у вересні, але вже 11 січня його було звільнено “за власним бажанням”. Наступного ж дня уряд призначив нового в.о. голови правління ДПЗКУ. Нею стала екс-менеджер підприємства О.Бахматюка — Ірина Марченко.

14 лютого 2018 13:40
переглядів:
1135
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.