Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Аграрії підтримують компенсацію вартості вітчизняного насіння

13 лютого 2018
Переглядів:
297
posev.jpg

Кабінет міністрів 7 лютого затвердив програми підтримки агросектору, серед яких є і програма компенсації фермерським господарствам частини вартості придбаного ними вітчизняного насіння. Пропонується повертати фермерам та кооперативам до 40% вартості насіння вітчизняної селекції. Допомога передбачена в рамках розподілу 1 млрд державної підтримки.

Проект «Порядку використання коштів для підтримки розвитку фермерських господарств», опублікований Мінагропродом, передбачає часткову грошову компенсацію виключно за придбане у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове та 1 генерації. Розмір компенсації встановлений у розмірі до 40% вартості насіння без урахування ПДВ, але не більше 50 000 гривень.

Право на отримання державної фінансової підтримки отримають фермерські господарства, внесені в Реєстр одержувачів бюджетних коштів, що формуватиметься спеціальною комісією при облдержадміністраціях. Згідно проекту Порядку, внесенню в реєстр підлягають фермерські господарства, у обробітку яких перебуває не більше 500 га сільськогосподарських земель, та чистий дохід якого не перевищує 15 млн гривень; сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, у складі якого не більше 20 членів площею до 100 га кожен, а обсяг реалізації продукції за останній рік не перевищує 30 млн гривень.

УКАБ підтримує ініціативу Мінагропроду та вважає програму компенсації вартості насіння потрібною не лише фермерству, а й вітчизняному ринку насіння загалом.

«Така система бюджетної підтримки матиме подвійну вигоду, адже сприятиме поширенню серед фермерів якісного та продуктивного насіння. Для отримання компенсації агровиробнику необхідно підтвердити посівні та сортові якості насіння відповідними сертифікатами, що сприятиме зменшенню частки несертифікованого насіння на ринку», - відзначив Роман Граб,  координатор насіннєвого комітету Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

За матеріалами: УКАБ

 

13 лютого 2018 12:20
переглядів:
297
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.