Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Корейці хочуть в Україні виробляти дрони для сільського господарства

09 лютого 2018
Переглядів:
1452
dron.jpg

У Кіровоградській ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка з представниками корейських компаній «SafeusDrone Co., Ink.» та «Software Factory».

Одна з компаній створює внутрішні комп’ютерні програми і адаптує їх до аграрної сфери, інша – займається виробництвом дронів, повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Представники компаній повідомили, що хочуть розвивати свій бізнес в нашому регіоні.

В рамках заходу присутнім показали презентацію компанії «SafeusDrone Co., Inc.». Її генеральний директор Шин Мо Се поінформував, що їхні здобутки – виробництво чотирьох різновидів дронів. Серед них – пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для обприскування полів, а також дрони, що можуть застосовуватись для перевірки справності високовольтних ліній електропередач.

«Знаю, що вже є певні напрацювання з КЛА НАУ, коли ви від слів перейшли до справи. Хочу запевнити вас, що ОДА зробить все можливе, щоб ті інтереси, які ви маєте в нас в області, були прозоро забезпечені тими дозвільними документами, які є в полі ОДА. Готові співпрацювати і допомагати в тому, щоб ваші ідеї, ваші проекти реалізовувались на Кіровоградщині, щоб створювались робочі місця», – сказав Сергій Кузьменко.

«Чекаємо ваших практичних пропозицій. Готові до реалізації проектів і зробимо усе можливе, щоб вам було комфортно у нас працювати», – додав голова облдержадміністрації.

09 лютого 2018 07:14
переглядів:
1452
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.