Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

У малих фермерів намагаються відібрати держпідтримку

14 січня 2018
Переглядів:
2757
53.jpg

Мінагрополітики, фахівці на чолі з заступником міністра Віктором Шереметою та представниками АФЗУ, розробляють порядок надання підтримки невеликим фермерським господарствам, передбаченої Концепцією розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації за рахунок Державного бюджету 2018 року.

Так, цим порядком планувалося надання наступних дотацій:

- на одну корову в сумі 5000 грн., за умови що в господарстві числиться від 3-х корів і більше. Максимальна сума дотації буде становити 150 тис. гривень.
- на одну свиню в сумі 2000 грн., за умови, що в господарстві числиться від 20 свиней. Максимальна сума дотації буде становити 70 тис. гривень.
- на одну бджолосім’ю в сумі 200 грн., за умови, що в господарстві числиться від 20 бджолосімей. Максимальна сума дотації буде становити 10 тис. гривень.
 
Згідно повідомлення прес-служби АФЗУ, знайшлася група народних депутатів з аграрного комітету, які лобіюють інтереси великих компаній та агрохолдингів, які намагаються переконати Прем’єр-міністра В. Гройсмана, про недоцільність такої підтримки. Вони хочуть щоб ці кошти пішли на здешевлення кредитів при закупівлі вітчизняної техніки.

"Це звичайно потрібно, але хіба не зрозуміло, що де візьме кошти дрібний фермер для купівлі того ж трактора, навіть якщо й платити за користування цим кредитом потрібно буде лише 1%.
А де взяти йому заставу, яку стане вимагати банківська установа?
Інше питання, а чи виготовляється сьогодні якісний трактор чи комбайн в Україні?
То ж і дальше буде змушений український фермер фінансувати іноземного виробника купуючи бувшу у вживанні іноземну техніку, хоч і в три рази дешевшу!", - підкреслює прес-служба АФЗУ.
 

14 січня 2018 09:00
переглядів:
2757
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.