Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Ціни на продукти: Нацбанк назвав лідерів подорожчання у 2017 році

13 січня 2018
Переглядів:
2149
produktupod.jpg

У 2017 році найбільше дорожчали такі товари як баклажани, кавуни та кабачки. Ціни на них зросли в 2-3 рази. Відповідні дані навів Національний банк України у коментарі щодо рівня інфляції у 2017 році.

Зокрема, за інформацією НБУ, у 2017 році баклажани подорожчали на 207%, кавуни – на 150%, а кабачки – на 120%.
Також суттєво зросли ціни на пшоно та поштові послуги – близько 70%.

Водночас, до переліку продуктів та товарів, які найбільше подешевшали у 2017 році потрапив часник, ціни на який знизились на 36%, гречані крупи – на 29% та салати – на 19%.

Зауважимо, за підсумками 2017 року споживча інфляція становить 13,7%.

Як зазначили у НБУ, річна інфляція відхилилася від цілі (8%) головним чином через дію чинників, на які Національний банк не міг вплинути за допомогою інструментів грошово-кредитної політики. Мова йде, насамперед, про скорочення пропозиції окремих видів товарів через несприятливі погодні умови в першій половині року, нестабільну ситуацію у тваринництві, зростання світових цін та зовнішнього попиту на вітчизняні продукти харчування (зокрема, м’ясо-молочної групи). Також на зростанні цін позначилися збільшення виробничих витрат, зокрема на оплату праці, та швидке відновлення споживчого попиту, у тому числі через підвищення мінімальної заробітної плати та пенсійних виплат.

 

За матеріалами: УНН

13 січня 2018 08:00
переглядів:
2149
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.