Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Унікальні мікродатчики допоможуть виводити більш ефективні культури

11 січня 2018
Переглядів:
384
353.jpg

Американські вчені розробили спеціальні мікродатчики на основі графену. Після прикріплення на рослини вони надають детальну інформацію про кількість спожитої та випаруваної рослиною вологи, що у майбутньому дозволить створити більш ефективні сорти сільськогосподарських культур.

Для дослідження рослин датчики виготовляються з оксиду графену, матеріалу, дуже чутливого до водяної пари. Присутність водяної пари змінює провідність матеріалу, і його можна кількісно оцінити, щоб точно виміряти транспірацію з листя.

«За допомогою такого інструменту ми можемо почати виводити рослини, які більш ефективні у використанні води», — повідомляє Патрік Шнаймер, вчений з Університету штату Айова.

Ліан Донг, професор Інституту дослідження рослин штату Айова повідомив, що ці датчики уже були успішно випробувані в лабораторних і у експериментальних польових умовах.

«Концепція мікродатчиків для рослин абсолютно нова, а самі датчики настільки малі, що можуть виявити руху води через рослина і її випаровування через зовнішні органи. У той же час ці датчики не впливають на зростання або виробництво сільськогосподарських культур», — запевняє Ліан Донг.

За матеріалами: aggeek.net

 

11 січня 2018 17:50
переглядів:
384
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.