Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Нотаріус допомагав рейдерам захопити майно фермерів на 130 млн грн

11 січня 2018
Переглядів:
286
2209.jpg

Прокуратура оголосила підозру приватному нотаріусу, який сприяв рейдерському захопленню сільськогосподарських підприємств.

Про це повідомив представник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко у соціальній мережі Facebook.
 
"Київської місцевою прокуратурою №2 повідомлено про підозру приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України (підробка документів) ", - зазначив Андрій Лисенко.

За його словами, було встановлено, що вказана особа за попередньою змовою з невстановленою особою, без відома і присутності власника одного з найбільших фермерського господарства України, шляхом засвідчення справжності підпису останнього, підробив установчі документи двох сільськогосподарських підприємств, в результаті чого сталася спроба їх рейдерського захоплення.
 
Однак правоохоронні органи запобігли незаконному захопленню майна на суму понад 130 млн гривень. Зараз завершується розслідування, нотаріус постане перед судом.

11 січня 2018 14:44
переглядів:
286
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.