Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українські аграрії стали купувати більше тракторів

09 січня 2018
Переглядів:
1021
jpg.

Сформований у кризових 2014-2015 роках відкладений попит на сільгосптехніку став стимулом до збільшення покупок.

В Україні активізувалися закупівлі сільськогосподарського обладнання.

Аналітики Pro-Consulting відзначають наступні тенденції на ринку тракторної техніки в 2016 році і першому півріччі 2017 років:

1. За минулий рік число тракторів у вітчизняному агросекторі збільшилася на 4-5% в порівнянні з 2015 роком.

2. Українське виробництво, незважаючи на зростання в 2016 році на 18% в порівнянні з попереднім роком, поки не може покрити попит на цю техніку з боку сільськогосподарських підприємств. 80% внутрішнього ринку тракторів займає імпорт. До нас поставляється як нова (Китай, Білорусь), так і вживана техніка (Японія, Росія, Білорусь).

3. Сформований у кризових 2014-2015 роках відкладений попит на сільгосптехніку став стимулом до збільшення покупок тракторів в 2016 році з початком відновлення національної економіки та стабілізацією валютного ринку. Цей процес супроводжується збільшенням імпортних поставок тракторів.

4. Українські виробники тракторної техніки поки не оговталися від впливу негативних факторів. Це позначилося і на поставках закордонним покупцям. У 2016 році експорт тракторів зменшився на 42% у порівнянні з 2015 роком. Через фінансові та організаційні труднощі, в 2016 році змушений був призупинити свою діяльність одне з найбільших підприємств галузі - Харківський тракторний завод. Зараз діяльність підприємства відновлена.

5. З метою підвищення конкурентоспроможності вітчизняних виробників на міжнародному ринку, в нашій країні в 2016 році була скасована обов'язкова сертифікація сільгосптехніки і введена європейська система технічних регламентів.

6. Якість вітчизняного парку сільськогосподарського обладнання змінюється відповідно до світових трендів - підвищується продуктивність тракторів, збільшується рівень комп'ютеризації та інтелектуалізації обладнання, посилюється орієнтація на його екологічність.

В обсязі вітчизняного тракторного парку найбільшу частку (33,3%) складають машини потужністю 82-136 к.с.

Техніка потужністю 136 л.с. застосовується найменше.

За матеріалами: ubr.ua

09 січня 2018 09:53
переглядів:
1021

Сеялки тоже, типа сз 3,6 , супн 8 те, которые самые ходовые под ячмень, сою, солнечник и кукурузу. А тракторы у нас тоже есть (ХТЗ к примеру), но его надо хорошенько модернизировать. Они намного уступают импортным.

09.01.2018 10:14
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.