Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Скільки їжі викидають українці: запущено калькулятор харчових відходів

22 грудня 2017
Переглядів:
1049
all_products.jpg

ГО ReThink та асоціація Український Клуб Аграрного Бізнесу намагаються з’ясувати скільки їжі піде на смітник після святкування українцями Нового Року. Для цього вони створили спеціалізований портал foodwaste.in.ua та закликають користувачів брати участь в опитуванні.

 

"Мета цього опитування - не лише підрахувати статистику відходів, а й спробувати вплинути на поведінку людей ще при плануванні святкування, змусити їх замислитися про цю глобальну проблему", -зазначає співзасновник ГО ReThink Роман Пучко.

За словами експертів, проблема харчових відходів має глобальний загрозливий масштаб.

 

ГО ReThink наводить наступні факти про продовольчі відходи:

- 1.3 мільярда тон їжі викидається щороку на суму більше 1 трильйона євро;

- Якби викинута їжа була країною, вона була б третьою у світі за викидами СО2, після США та Китаю;

- 30% с/г земель та 25% прісної води використовуються для виробництва їжі, котра ніколи не буде спожитою;

- Кількістю їжі, що викидається у Європі можна було б нагодувати 200 млн голодуючих;

- В середньому ми втрачаємо 45% овочів та фруктів, 35% риби та морепродуктів, 30% зернових, 20% м’яса та молочних продуктів!

«В Україні особливо часто люди нехтують продовольством під час свят. Такою вже є наша вдача - наготувати багацько на Різдво, Великдень чи весілля, а тоді викидати те, що зіпсується»,- зазначають засновники проекту. 

22 грудня 2017 09:00
переглядів:
1049
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

Анонси