Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Сільгоспвиробник зі штату Вірджинія (США) знову встановив світовий рекорд врожайності кукурудзи з гібридом P1197AMTM від Pioneer®

20 грудня 2017
Переглядів:
1294
-кукурудзи.jpeg

Національна асоціація виробників кукурудзи (National Corn Growers Association, NCGA) оголосила, що Девід Хула, фермер з Чарльз-сіті, штат Вірджинія (США), встановив новий світовий рекорд врожаю кукурудзи в 542 бушеля на акр (34 т/га) з гібридом кукурудзи P1197AM™ бренду Pioneer®, побивши рекорд 2015 року в 532 бушеля на акр. Раніше Хула також досягав рекордного врожаю в 2013 році з гібридом Pioneer® P2088YHR.

В цілому NCGA присудила 9 національних і 191 регіональну нагороди щорічного Конкурсу врожайності сільгоспвиробникам, які використовували продукти бренду Pioneer®.

«Рекордні показники врожайності Девіда Хули продовжують демонструвати феноменальне зростання продуктивності насіння кукурудзи сімейства P1197 з моменту їх появи в 2014 році, - повідомив Джадд О'Коннор, Керівник DuPont Pioneer в Північній Америці. - Якщо об'єднати наші лідируючі в галузі продукти з неперевершеною підтримкою команди DuPont Pioneer, то у виробників немає меж щодо результативності. І новий рекорд NCGA з продуктом Pioneer доводить це».

Сімейство гібридів кукурудзи P1197 знову очолило загін учасників Pioneer, отримавши 2 національні і 62 регіональні нагороди додатково до нового світового рекорду.

Крім того, учасники Конкурсу врожайності домоглися великих успіхів з гібридами P2089 і P1870, отримавши відповідно 24 і 11 регіональних нагород.

Продукти бренду Pioneer довели свій потенціал більшою, в порівнянні з будь-якими іншими брендами, кількістю учасників з результатами понад 300 бушелів на акр. Фермери Pioneer привезли додому більше 46% регіональних нагород, підтвердивши, що продукти бренду Pioneer можуть показувати блискучі результати по всій країні.

«Ми пишаємося тим, як наші продукти працюють для виробників, - сказав О'Коннор. - Незалежно від використовуваної агротехніки, продукти Pioneer довели, що вони мають міцну агрономічну основу, яка може конкурувати в дуже різних умовах».

Конкурс врожайності NCGA - це щорічне змагання серед виробників кукурудзи в США, метою якого є капіталізація високого генетичного потенціалу врожайності сучасних гібридів кукурудзи. Він також сприяє розвитку дружніх до середовища, нових та інноваційних технологій вирощування, які призводять до підвищення врожайності. Виробники змагаються в шести класах виробництва кукурудзи: два - для незрошуваних, два - для no-till / strip till незрошуваних, один - для no-till / strip till зрошуваних і один - для зрошуваних земель.

Щоб ознайомитися з повним списком національних і регіональних переможців, загальними показниками по врожайності і продуктами, відвідайте pioneer.com/ncga.

 

Щоб дізнатися більше про Національну асоціацію виробників кукурудзи, відвідайте ncga.com.

20 грудня 2017 17:05
переглядів:
1294

кукуруза от пионера прекрасно показывает себя в центре Украины, только бы не купить полуоригинальный посевмат

21.12.2017 15:18

кукуруза от пионера прекрасно показывает себя в центре Украины, только бы не купить полуоригинальный посевмат

21.12.2017 15:17
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

Анонси