Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Український молочний індекс продовжує зростати

07 грудня 2017
Переглядів:
413
59_08.jpeg

Український молочний індекс (УМІ) продовжує зростати. У листопаді зростання склало 5,2%.

Про це повідомив економіст інвестиційного відділу FАО Андрій Ярмак на своїй сторінці у Facebook.

«УМІ, незважаючи на те, що ми йому пророкували не дуже оптимістичну долю в листопаді, не тільки не впав, а ще й зріс більше, ніж в жовтні», — зауважив Ярмак.

Зростання склало відразу 5,2%, в той час як в середньому за попередні шість сезонів воно не перевищувало 2,5%.

«Зростання було забезпечено, переважно, завдяки підвищенню середніх закупівельних цін на молоко на 4,1% та зниженню цін на кормовий мікс на 1,1% завдяки здешевленню соняшникового шроту», — уточнив аналітик ФАО.

За його словами, за 11 місяців 2017 року виробники молока збільшили прибутки на 35,2%. І цей період для них був найприбутковішим за останні три сезони. Прибуток виробників також був на 10% вищим, ніж в середньому за попередні п’ять років за співставний період. Отже, вихід з кризи продовжується.

«А переробка і далі стає менш прибутковою. Світові індекси вниз, сировина вгору — маємо додаткові мінуси. Але приємно, що ми вже починаємо освоювати власну пряму переробку фермерами, через кооперативи. Так, зараз це мізерні об'єми, але якщо реалізується наш амбітний план, то вже наступного року все може досить відчутно змінитися», — зауважив Ярмак.

Крім того, за словами експерта, попередній досвід говорить про те, що в грудні, як правило, УМІ зростає на 2−4%.

«Минулого року була аномалія — зростання УМІ в грудні становило 12,5%. Точно можна сказали лише одне — професійні виробники молока можуть сміливо готуватися до свят, та записувати цей рік собі в актив. Адже вони зароблять, приблизно, на третину більше, ніж рік тому. Ті ж, хто додав в продуктивності та ефективності, а таких дуже багато, зможуть говорити про збільшення прибутку навіть на 40% за рік», — підсумував Ярмак.

За матеріалами: milkua.info

07 грудня 2017 16:00
переглядів:
413
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.