Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Іван Слободяник: Відкривати ринок землі за сьогоднішніх обставин в країні не можна

07 грудня 2017
Переглядів:
532
2017-02-24_34_sale.jpg

Ринок землі не може бути створений сьогодні за тих обставин, що склалися в Україні. Про це заявив член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Слободяник під час прямої трансляції в соцмережі Facebook з акції протесту проти зняття мораторію на продаж землі, що проходить сьогодні під будівлею Верховної Ради і де зібралися тисячі людей. 

«Ринок землі безумовно має бути, але це значить мати можливість не тільки продавати землю. Передусім – це можливість купувати землю»,- пояснив Іван Слободяник.  

За словами члена Ради АФЗУ, до тих пір, поки владою не буде забезпечено можливість фермерам купівлі землі на якій вони працюють, знімати мораторій не можна.

«Як член Ради Асоціації фермерів я проти того, щоб був створений ринок землі за цих обставин, які склалися в країні. Коли дотації ідуть виключно олігархам, коли кредити даються під непідйомні відсотки. Рано чи пізно ми безумовно будемо власниками тієї землі на якій працюємо, але сьогодні, ті, хто нам просовує цей ринок, точно не хочуть, щоб ми були власниками землі, а хочуть лише щоб ми збанкрутіли, повіддававши її за борги»,- зазначив Іван Слободяник.

 

В свою чергу, голова громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гаворонський також висловив думку, що ті, хто сьогодні просуває питання введення ринку землі, хочуть її забрати безкоштовно. «Адже останні роки вони дерибанять бюджет, крадуть землю. Ми цього допустити не можемо. Якщо в державі не можна припинити рейдерство, то як можна вводити ринок землі? Тому, спочатку, необхідно подолати корупцію в державі»,- зазначив він. 

07 грудня 2017 15:04
переглядів:
532
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.