Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Птахівників хочуть змусити платити більше податків

07 грудня 2017
Переглядів:
205
jpeg.

В проект бюджету-2018 внесли поправку, за якою власника відомого бренду "Наша ряба" Юрія Косюка хочуть зняти з четвертої групи єдиного податку.

Правку на засіданні податкового комітету в четвер вніс депутат від групи "Відродження" Дмитро Святаш.
Нагадаємо, птахофабрики МХП Косюка не платять податок на прибуток, бо знаходяться на єдиному податку 4 групи.

Цей податок розрахований на аграріїв, що обробляють землю і встановлений на рівні 0,95% від вартості орендованої землі. На цей же єдиний податок замість податку на прибуток дозволено переводитися і птахофабрикам.

В результаті вони сплачують набагато менше, ніж міг би отримати держбюджет.

Наприклад, Вінницька птахофабрика, яка входить в "МХП", займає площу приблизно 48 га. Якщо взяти в середньому нормативну оцінку землі в регіоні, то фабрика сплачує десь 20 тисяч гривень податку.

Хоча така ферма може легко генерувати 1 мільярд чистого прибутку на рік. Тобто вона сплачує 0,002% замість 18% податку на прибуток.

За матеріалами: Економічна Правда

07 грудня 2017 14:14
переглядів:
205
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.