Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українські сільгоспвиробники зменшили виробництво

06 грудня 2017
Переглядів:
199
dotazii.jpg

Обсяг продукції сільського господарства у фактичних цінах за січень−жовтень 2017 року становив 526,1 млрд грн проти 485,4 млрд грн за відповідний період минулого року. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

Водночас у відносних показниках, за 10 місяців поточного року відбулося скорочення обсягу сільськогосподарської продукції на 2,3%. Минулого року відмічався приріст у 2,8%.

Зокрема, відбулося зниження обсягів виробництва продукції тваринництва (до відповідного періоду попереднього року):

• м’ясо – на 0,3%;

• молоко – на 0,8%;

Обсяг виробництва яєць навпаки зріс на 2,5%.

Станом на 1 листопада 2017 року намолочено 52,8 млн т зерна, зібрано 22,2 млн т картоплі, 8,5 млн т овочів відкритого ґрунту та 1,9 млн т плодів та ягід.

При цьому спостерігається зниження виробництва сільськогосподарських культур:

• зернових та зернобобових на 6%;

• овочів – на 1,3%.

Виробництво картоплі збільшилось на 2,1%.

За матеріалами: УНН

06 грудня 2017 13:30
переглядів:
199
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.