Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Через посуху озимі зернові на півдні можуть загинути

05 грудня 2017
Переглядів:
2258
jpg.

Через відсутність необхідної кількості опадів можуть загинути озимі культури. про це заявив Юрій Кирияк, головний гідрометеоролог Херсонщини.

За його словами, подібна ситуація звична для південного регіону, адже кожні три-чотири роки завжди настає посуха, через яку сходи наверсні доводиться пересівати, повідомляє khersonline.net.

 «Я теж займаюся озимими і на моєму дослідному полі сходи дуже погані саме через відсутність вологи. Ця осінь практично суха і вологи немає. Можу сказати, що зараз після опадів, які пройшли, до 5 грудня у нас буде теплий період, тому є надія, що вони зійдуть. В грудні місяці буде кілька таких вікон, і якщо озимі в цей період зміцніють і зійдуть, то тоді буде урожай», — розповідає Юрій Кирияк.

Експерт зазначає, що причин почастішання подібних випадків існує кілька, але головною все ж залишаються терміни випадання опадів.

«Ми стабільно отримуємо 300-400 мм опадів — цього достатньо для нормальної обробки, але найголовніше — це терміни випадання і вид опадів. Зливовий дощ в 100 мм — з нього толку ніякого, він відразу пішов в річки. Тому головне не просто наявність опадів, але і терміни їх випадання і то, як ми їх використовуємо» — наполягає начальник гідрометеорологічного центру.

За матеріалами: superagronom.com

05 грудня 2017 13:14
переглядів:
2258

Если гербициды хорошие покупали и внесли с осени, то весной удобрения два раза и будет нормально.

05.12.2017 14:41
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.