Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Coca-Cola інвестувала 490 млн.$ в економіку України

28 листопада 2017
Переглядів:
4556
IMG_3310.JPG

Всесвітньо відомий брендCoca-Cola  розвиває світові тренди та забезпечує вибір споживачам. Час однотипності у напоях минає. Тому реалізуючи зміни у своїй глобальній бізнес-стратегії, на сьогодні компанія виробляє приблизно 3900 найменувань та близько 400 брендів напою. Адже смаки людей ускладнюються та індивідуалізуються, повідомила журналістам Олеся Жулинська, директор зі звязків з громадськістю Компанії “Кока-Кола Україна” під час сьогоднішнього візиту представників ЗМІ  на виробничі потужності заводу “Кока-Кола Беверіджиз Україна”, що знаходиться поблизу м.Бровари на Київщині.

«В Україні ми також максимально намагаємося задовольнити потреби наших споживачів газованих, енергетичних напоів, соків, води та готового до вживання чаю. Більш того, Кока-Кола надалі виводитиме на ринок нові види продуктів у різних типах упаковкита за різними варіантами смаку і калорійності»,- повідомила Олеся Жулинська.

Під час візиту на підприємство журналісти IA AgroNews.ua побачили роботу систем постачання природної артезіанської води, що є основою усіх напоїв, які виробляються на українському заводі. Також представники ЗМІ мали унікальну нагоду ознайомитися з сучасним обладнанням, на якому можна виробляти різні види напоїв та побачити пакувальну лінійку всесвітньовідомого бренду.

За  словами Олесі Жулинської, на сьогоднішній день Компанія Coca-Cola  є одним з найбільших інвесторів в українську економіку. «Дослідження, що ми провели, свідчить про те, що за часи роботи Компанії на українському ринку в вітчизняну економіку було інвестовано 490 млн дол. Це 1% від обсягу загальних іноземних інвестицій в Україні»,- зазначила директор зі звязків з громадськістю Компанії “Кока-Кола Україна”

 

За її інформацією, на сьогодні на заводі під Броварами працює 13 виробничих ліній, що робить підприємство найбільшим у Європі. За добу звідси виїжджає близько 200 фур, кожна з яких перевозить 20 тон готової продукції.

При цьому раніше завод Компанії  був розташований у Львові, але в 1998 році переїхав до Київщини. Адже на старому місті витрачалося досить багато коштів на доочистку води.

 

В Україні бренд Coca-Cola представлено власне компанією “Кока-Кола Україна” та компанією “Кока-Кола Беверіджиз  Україна”. Разом вони – Система Компаній Кока-Кола в Україні.

Coca-Cola – це не лише бренд або напій, це унікальна система із більш ніж 300 компаній, що працюють у понад 200 країнах світу.

Глобальна компанія “The Coca – Cola Company”  була заснована у 1886 році. Вона розробляє та реалізує маркетингові стратегії брендів та торгових марок та виробляє для своїх  ботлерів сиропи для напоїв під близько 400 брендами. Готовний офіс компанії знаходиться у  Атланті ( Джорджія, США).

На українському ринку Компанія працює з 1992 року На сьогодні у системі Компаній Кока-Кола в Україні працює 1650 працівників. Серед контрагентів Кока-Кола – 1400 українських постачальників, що працюють у галузях виробництва цукру, пакувальних і полімерних матеріалів, сокового концентрату і багато інших. Продукцію Кока-Кола продають 87 000 українських магазинів та ресторанів.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

 

 

28 листопада 2017 14:53
переглядів:
4556
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ