Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як підвищити родючість ґрунту і збагатити його елементами живлення

07 листопада 2017
Переглядів:
946
81.jpg

Сидерація дозволяє підвищити родючість ґрунту та збагатити його елементами живлення рослин.

За правильного ведення сидеральної культури та поєднання її дії з побічною продукцією рослинництва відбувається розширене відтворення родючості ґрунтів із позитивним балансом гумусу.

Завдяки сидерації до кругообігу біогенних елементів у ґрунті залучаються такі хімічні елементи як фосфор, калій, кальцій і магній.

Зокрема, завдяки зеленій масі сидератів залучається для мінерального живлення рослин до 20-40 кг/га азоту, до 10-20 – фосфору і 30-40 – калію, і додатково з кореневими рештками фосфору – 10-17, калію – 44-70 кг/га.

Також сидерація покращує фізичні і фізико-хімічні властивості ґрунту. Сидерати діють як природні розущільнювачі плужної підошви і підорного (20-40 см) шару ґрунту. 

Розпушення ґрунту, запаси вологи під покривом рослин, органічна маса створюють оптимальні умови для розвитку популяції дощових черв’яків, продукти діяльності яких також забезпечують рослини елементами живлення.

За матеріалами: AgroTimes

07 листопада 2017 09:04
переглядів:
946

В наше время достаточно просто купить гербициды и удобрения (жидкие или минеральные). Ну и конеечно же погода.

07.11.2017 10:21
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.