Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

"Артемсіль" запевняє, що дефіциту солі в Україні не буде

06 листопада 2017
Переглядів:
829
165.jpg

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль», незважаючи на арешт рахунків, виконує заявки споживачів і здійснює відвантаження продукції в штатному режимі з метою уникнення дефіциту солі на українському ринку, повідомила прес-служба підприємства.

«Звертаюся до наших споживачів і запевняю, що дефіциту солі в Україні не буде. Адміністрація підприємства зробила все можливе, аби втримати ситуацію. На сьогодні ми продовжуємо здійснювати відвантаження продукції, а це означає, що споживачам нема чого боятися, і не варто піддаватися штучному ажіотажу», - наводяться в повідомленні слова керівника підприємства Вікторії Луценко.

Згідно з інформацією прес-служби, адміністрація «Артемсолі» забезпечила своєчасну виплату заробітної плати майже трьом тисячам співробітників. Крім того, держпідприємство своєчасно і в повному обсягу виконало зобов'язання перед бюджетом України.

Нагадаємо, рахунки державного солевидобувного підприємства «Артемсіль» увечері 2 листопада були заарештовані, в результаті чого робота компанії могла бути паралізована. Арешт рахунків «Артемсолі» було проведено в рамках виконавчого провадження щодо стягнення з держпідприємства 70,5 млн грн штрафних санкцій через порушення умов договору з КПВІ «Пам'ять» в період 2014-2015 років.

За інформацією прес-служби підприємства, цей договір суперечить інтересам держави і був укладений з метою створення штучної заборгованості «Артемсолі» перед КПВІ «Пам'ять».

На сьогодні керівництво «Артемсолі» вживає заходів щодо запобігання списання коштів. Компанія вже направила звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства юстиції, прокуратури Донецької області, НАБУ, в Комітет Верховної Ради з антикорупційної політики й голові Донецької облдержадміністрації. Компанія «Артемсіль» у 2016 році виробила 1,67 млн т солі, що на 17% менше, ніж роком раніше, і отримала 93,2 млн грн чистого прибутку, що на 28,3% менше, ніж у 2015 році. Держпідприємство «Артемсіль» - найбільший виробник кухонної солі в Центральній і Східній Європі. Підприємство засновано в 1881 році. Виробнича потужність «Артемсолі» становить 7 млн тонн на рік. Чисельність співробітників - понад 3 тис. людей. Продукція підприємства експортується до 22 країн. На ринку солі в Україні частка підприємства перевищує 90%.

За матеріалами: УНІАН

06 листопада 2017 15:24
переглядів:
829

Это хорошо и правильно. Вот только к чему эта информация на сайте агро новостей? Спасибо за труд.

06.11.2017 15:56
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.