АПК вимагає прийняття більш 400 законів – Леонід Козаченко

03.11.2017 12:39
 • «Нам потрібно прийняти ще понад 400 законів або змін до законодавства для того, щоб гармонізуватись в цій сфері (аграрній, – ред.). А ми зробили трохи більше 30%. За десять років. Якщо ми ледь пройшли 30% шляху за 10 років, то решту шляху нам доведеться пройти за 30. Ми повинні прискорити цей процес», – сказав Козаченко.

  Нардеп вважає, удосконалювати українські закони в аграрній сфері слід орієнтуючись на європейське законодавство. Зокрема, вітчизняний АПК потребує норм, які б сприяли зростанню виробництва валової продукції і поглибленню переробки.

  У той же час депутат зазначив, що до адаптування українських законів до європейських норм потрібен зважений підхід, привівши в приклад Литву.

  «У литовському парламенті швидше за всіх країн Східної Європи адаптували законодавство – зробили це менш ніж за рік. Робили це без обговорення – просто переводячи з англійської мови та голосуючи. І виправляти помилки, які вони допустили, було дуже важко. Поляки пройшли цей шлях за 4 роки і отримали набагато більший результат», – прокоментував Козаченко.

  За матеріалами: УАК

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: