Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Продукція рослинництва, жири та олія стали драйверами агроекспорту-2017

23 жовтня 2017
переглядів:
1641

Частка аграрної продукції у загальній структурі експорту з України за 9 місяців, незначно зросла з 40,2% до 41,3%, порівняно за аналогічний період минулого року, повідомляє прес-служба УКАБ

За даними Державної фіскальної служби сальдо зовнішньої торгівлі України аграрною продукцією за три квартали 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросло майже на третину (31%) і сягнуло майже 10 млрд дол. США.

Імпорт агропродовольчої продукції за січень-вересень 2017 склав 3 млрд дол. США (+6% до минулорічних). Експорт сягнув позначки 13 млрд дол. США, що вже на +24% перевищує минулорічні показники. За умови збереження динаміки за результатами 2017 року Україна може встановити історичний рекорд, що становив 17,9 млрд дол США у 2012 році.

Найбільше відбулося нарощення експорту продукції рослинництва, жирів та олії. Експорт рослинницької продукції зріс на 21% (+1,1 млрд дол. США) в основному за рахунок нарощення поставок кукурудзи і насіння ріпаку. Поставки за кордон жирів та олій зріс на 27% (+734,5 млн дол. США). Драйвером росту, як і минулого року, залишається соняшникова олія (+1 млрд дол. США порівняно з трьома кварталами 2016 року). Поставки готових харчових продуктів зросли на 25% або на 410 млн дол США, основними продуктами, що наростили частку експорту стали соняшникова макуха і цукор. Найменший приріст показала група тваринницької продукції - +251 млн дол США. Тут збільшення в основному відбулося за рахунок поставок м’яса птиці і яєць птиці в шкаралупі.

23 жовтня 2017 14:50
переглядів:
1641