Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Продукція рослинництва, жири та олія стали драйверами агроекспорту-2017

23 жовтня 2017
переглядів:
482

Частка аграрної продукції у загальній структурі експорту з України за 9 місяців, незначно зросла з 40,2% до 41,3%, порівняно за аналогічний період минулого року, повідомляє прес-служба УКАБ

За даними Державної фіскальної служби сальдо зовнішньої торгівлі України аграрною продукцією за три квартали 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросло майже на третину (31%) і сягнуло майже 10 млрд дол. США.

Імпорт агропродовольчої продукції за січень-вересень 2017 склав 3 млрд дол. США (+6% до минулорічних). Експорт сягнув позначки 13 млрд дол. США, що вже на +24% перевищує минулорічні показники. За умови збереження динаміки за результатами 2017 року Україна може встановити історичний рекорд, що становив 17,9 млрд дол США у 2012 році.

Найбільше відбулося нарощення експорту продукції рослинництва, жирів та олії. Експорт рослинницької продукції зріс на 21% (+1,1 млрд дол. США) в основному за рахунок нарощення поставок кукурудзи і насіння ріпаку. Поставки за кордон жирів та олій зріс на 27% (+734,5 млн дол. США). Драйвером росту, як і минулого року, залишається соняшникова олія (+1 млрд дол. США порівняно з трьома кварталами 2016 року). Поставки готових харчових продуктів зросли на 25% або на 410 млн дол США, основними продуктами, що наростили частку експорту стали соняшникова макуха і цукор. Найменший приріст показала група тваринницької продукції - +251 млн дол США. Тут збільшення в основному відбулося за рахунок поставок м’яса птиці і яєць птиці в шкаралупі.

23 жовтня 2017 14:50
переглядів:
482