Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Україна запустить перший транзит в рамках нового Шовкового шляху

13 жовтня 2017
Переглядів:
374
IMG_3044 (1).jpg

Китай дуже зацікавлений в експорті якісного продовольства з України маршрутами нового Шовкового шляху, зокрема, борошна, цукерок, горілки, олії тощо. Наразі українською стороною вже розпочата робота щодо прокладання залізничних маршрутів територією України в напрямку КНР в рамках Шовкового шляху. Про це повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук під час Другого щорічного форуму фінансових лідерів України, що проходить в Києві сьогодні. 

«Уряд Китаю задекларував, що морські шляхи вже розроблені, але новий Шовковий шлях – це є та перспектива, на якій варто сфокусуватися. Центром Шляху в Китаї визначено місто Чженчжоу провінції Хенань. 4 роки назад вони запустили перший транзитний потяг до м. Брєст, а звідти на Варшаву і на Німеччину. Але увесь цей Шовковий шлях проходить, нажаль, мимо України»,- сказав Вадим Мосійчук.

За його словами китайська сторона постійно звертається до України щодо залучення нашої країни до маршруту Шовкового шляху.

«Держрезерв володіє великими потужностями в аграрному напрямку. У нас 7 великих логістичних потужностей, диверсіфікованих одна від одної. І ми готові зі своєї сторони надати їх для цієї справи, що пропонують нам китайці. І таку роботу ми розпочали. Зараз плідно  працюємо з Мінінфраструктури, яке нам допоможе визначити точні маршрути цих поїздів. Сподіваюся, що до кінця року – на початку слідуючого ми вже зробимо перший транзит територією України»,- резюмував Вадим Мосійчук. 

13 жовтня 2017 13:38
переглядів:
374
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.