Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В Україні хочуть знизити акциз на горілку і коньяк

13 жовтня 2017
Переглядів:
304
46.jpg

У січні-вересні 2017 року ціни на алкогольні напої зросли на 18%, у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Держстатистики.

Водночас, за місяць алкоголь в Україні подорожчав на 3%, а з початку року – на 9,2%.

Також зазначається, що у вересні цього року ціни на алкогольні напої в Україні зросли на 17,2%, у порівнянні із аналогічним місяцем минулого року.

Додамо, що у столиці за місяць ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,7%, а з початку року – на 15,1%.

Загалом, в Україні вже кілька років поспіль ростуть акцизи на алкогольну продукцію. В результаті, це призвело до скорочення легального виробництва і зростання тіньового сегмента алкоринку.

При цьому, як відзначають експерти, менше пити українці не стали, а лише в силу бідності, стали віддавати перевагу більш дешевому, а отже, контрафактному, алкоголю.

Тим часом, Кабмін знову ініціював підвищення акцизів на алкогольні напої на 11,2%. Відповідний законопроект перебуває на розгляді в Раді. У комітеті ВРУ ще не вирішили чи будуть його підтримувати.

Нардепи тим часом, внесли до Парламенту проект закону про зниження акцизу на горілку і коньяк. Доля цього документа також буде визначена рішеннями профільного податкового комітету Ради.

За матеріалами: УНН

13 жовтня 2017 16:00
переглядів:
304
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.