Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

«НІБУЛОН» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики

13 жовтня 2017
Переглядів:
554
preview_big_943.jpg

У м. Запоріжжі 12 жовтня розпочала свою роботу пленарна частина ІІ Міжнародного інвестиційного форуму інтеграції та кооперації територіальних громад і бізнесу «InCo Forum-2017» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів.

Серед найбільш значимих бізнес-партнерів Запорізької області – компанія «НІБУЛОН». Генеральний директор компанії Олексій Вадатурський у своєму виступі «Ефективна логістика «НІБУЛОНу» – доступ до глобального ринку зерна» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області.

«Мені сьогодні особливо приємно бути учасником та доповідачем ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017», – зазначив Олексій Вадатурський. – З радістю для себе відмітив, що цього року форум відвідали більше тридцяти іноземних дипломатів, і я мав можливість особисто поспілкуватися з ними, отримати від них слова схвалення та поваги до діяльності нашої компанії, вдячності за співпрацю з їхніми країнами. Було приємно побачити тут запорізьких аграріїв, яким наша компанія допомогла в організації ефективної логістики і зменшенні відстані перевезень їхньої сільськогосподарської продукції. Сьогодні я мав можливість поінформувати їх щодо того, як діяльність нашої компанії впливає на ефективність роботи аграрного сектору Запорізької області і підвищення його конкурентоспроможності. Особливо я був щасливий побачити громаду села Біленьке, яким ми допомогли вирішити екологічні проблеми і відновити життя в селищі. Тут, на форумі, я відчув дуже комфорту атмосферу для бізнесу, коли не на словах, а на ділі створюється сприятливий інвестиційний клімат. Тож я вдячний голові Запорізької обласної державної адміністрації Костянтину Брилю та його команді за всебічну допомогу в реалізації нашого інвестиційного проекту».

Цього року Олексій Вадатурський знову дав слово до 1 липня наступного року звести черговий об’єкт компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області. Цього разу – у селі Тернівка (Вільнянський район). Також були намічені плани з будівництва ще одного підприємства в центрі Запорізької області. Після зведення цих об’єктів можна буде стверджувати, що запорізьким аграріям уже не потрібно шукати ринки збуту за 300-600 км від дому. Сільгосптоваровиробники області стануть повноправними учасниками світового ринку зерна та експортерами своєї продукції, здійснюючи цю діяльність без посередників і трейдерів, а також повною мірою використовуючи переваги чинного законодавства. Удосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні шляхи Запорізької та сусідніх областей, адже у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками.

«Я з радістю поінформував учасників форуму щодо реалізації нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою вдячність народним депутатам від Запорізької області Ігорю Артюшенку, Миколі Фролову, Олександру Пономарьову, Володимиру Бандурову, Сергію Валентирову, Вадиму Кривохатьку, які у своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Мені дуже приємно сьогодні бути у товаристві сільгосптоваровиробників, будівельників, бізнесменів, кращих людей Запорізької області, поспілкуватись із ними, зробити свій внесок у розбудову Запорізької області з потужним сільським господарством та ефективною економікою. Приємно, коли тебе запрошують на такі важливі заходи, коли люди дякують за роботу, яку ми їм дали, коли будівельники кажуть, що вони вже в очікуванні нового будівництва компанії «НІБУЛОН». Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн із проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самотужки», – підкреслив керівник компанії «НІБУЛОН». 

13 жовтня 2017 14:00
переглядів:
554
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.