Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Чому українці купують прострочені продукти (відео)

13 жовтня 2017
Переглядів:
363
24.jpeg

В Європі давно працюють спеціалізовані магазини, які продають продукти з вичерпаним терміном придатності

Так, в європейських країнах прострочені продукти продають у спеціально відведених для цього магазинах з суттєвою знижкою. В Україні ж такі товари реалізують нелегально, як би з-під “підлоги”.

 

Журналісти знайшли декілька таких павільйонів і віднесли куплене на експертизу. Результат шокував. З чотирьох перевірених продуктів три виявилися небезпечними.

 

В США ж в подібних магазинах всі товари продаються за півціни, бо прострочені. Але покупців тут завжди багато.

 

“Особисто для мене у великих супермаркетах занадто дорого. Я не купуватиму пачку чіпсів за 4 долари. Я можу тут взяти їх за 25 центів”, – розповідає пенсіонерка Марта.

 

У Німеччині теж є магазин прострочених продуктів. І бажаючих купити їх – хоч відбавляй. Господиня лавки запевняє, що вся їжа безпечна, тільки втратила товарний вигляд.

 

На відміну від українських магазинів прострочений товар часто лежить поруч зі свіжим. І головне – продається за ту ж ціну.

 

На думку експертів, переймати закордонний досвід торгівлі простроченням – невигідно. Тому що навіть малозабезпечені люди приходять в магазин і купують найбільш затребувані товари. Це молоко, хліб, овочі. А вони і є самі швидкопсувні.

 

Коли продукти в супермаркетах вже неможливо видавати за свіжі, вони потрапляють в нелегальний продаж. Стихійних ринків прострочення стає тільки більше. Постійні клієнти таких точок кажуть, що вибір тут “як в магазині”, а ось ціни в декілька разів нижче. “Дивлюся, що подешевше, і купую. Немає вибору, як при таких пенсіях в нашій державі”, – розповідають пенсіонери.

За матеріалами: infochas.com

13 жовтня 2017 08:00
переглядів:
363
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.