Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Україна - бобова країна!

12 жовтня 2017
Переглядів:
181
jpg.

Ринок бобових культур в Україні за останні декілька років стрімко зростає.

Загальне виробництво бобових ( нут, квасоля, горох, сочевиця ) складає в 2017 році біля 1,2 млн.т , а світове виробництво в 2016 році склало більше 50 мли. т.

Чому так?

  • Саме на бобові покладена надія сприяти забезпеченню продовольчої безпеки світу внаслідок того, що вони є значним джерелом білка.
  • Бобові - це здорове харчування.
  • Бобові - це важлива складова стійкого розвитку сільського господарства, оскільки вони «самостійно виробляють» легкодоступні для рослин азотні добрива, на основі азотфіксації із повітря.

Світова гонитва за здоровим харчуванням продуктами з високим вмістом білка вже розпочалася. Бобові стають трендом здорового харчування і традиційним продуктом в раціоні середнього класу населення світу.

Бобові – надійне джерело доходів!

Спонсорами  конференції вже виступили такі компанії: «UKRAVIT» та  юридична компанія «Aga Partners».

UKRAVIT – перший і найбільший український виробник препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур промислового та приватного сектору. UKRAVIT щорічно інвестує в нове обладнання та створює нові робочі місця. Зараз на підприємстві діє близько 60 виробничих ліній. З 2014 року Група компаній UKRAVIT розпочала співпрацю зі світовими мультинаціональними корпораціями у виробничій сфері.          

AGA Partners - №1 юридична фірма в міжнародній торгівлі сировинними товарам - Ukrainian Law Firms 2017. AGA Partners довіряють міжнародні компанії з більш ніж 20 юрисдикцій з 2005 року.

 

Прийміть участь у конференції  «Бобові культури. Назустріч викликам глобального попиту» та дізнайтеся багато цікавого про бобові культури.

Реєстрація на конференцію:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0WN3JEhuNmvwE6E_7mEbBCD2svKJ17UDGSWt7jovClkzsWA/viewform

 

З усіх питань участі в конференції, спонсорства, а також реклами, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами організатора:
 
Skype: welcome_737
 
Виділені моб.:  +38 (068) 380-80-56 / for English speakers
Адреса: Україна, 03150, м. Киев, ул. І.Федорова 6, оф.4
12 жовтня 2017 10:24
переглядів:
181
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.