Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Відомий бренд Шабо змінив власника

user warning: Duplicate entry '83693-120' for key 'PRIMARY' query: INSERT INTO image (nid, fid, image_size) VALUES (83693, 1118947, '120') in /var/www/html/agronews.ua/web/includes/common.inc on line 3623.
12 жовтня 2017
Переглядів:
290
214.jpg

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив громадянину України Елдару Іукурідзе набути контроль над Промислово-торговельною компанією Шабо (Одеська обл.).

Про це повідомляється в рішенні АМКУ.

Концентрація полягає в придбанні Іукурідзе контролю над компанією шляхом викупу Промислово-торговельною компанією Шабо частки компанії Chabag 1822 SA у власному статутному капіталі.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, Іукурідзе також є кінцевим бенефіціаром Агрофірми Шабо (Одеська обл.), яка займається вирощуванням винограду на території Одеської області.

Згідно з даними Інтерфакс-Україна, чистий прибуток Промислово-торгової компанії Шабо за 2016 рік скоротився в 13 разів у порівнянні з 2015 роком – до 2 млн грн, чистий дохід зріс на 4,7% – до 792,3 млн. грн.

За матеріалами: businessua.com

12 жовтня 2017 16:30
переглядів:
290
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.