Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

У майбутньому сільське господарство потребуватиме менше людей

12 жовтня 2017
Переглядів:
155
347.jpg

Обличчя сільського господарства через десяток років кардинально зміниться. Техніка працюватиме без операторів, у рослинництві й тваринництві буде залучено менше людей. Таку думку на Київському міжнародному економічному форумі висловив Алекс Ліссітса, президент ІМК.

Приміром, у Голландії вже немає такої професії як оператор машинного доїння. Всім керують роботи.

«В майбутньому в агросекторі істотно збільшиться кількість ІТ-персоналу. Процеси стануть більш системні і управляти стане складніше, – вважає Ліссітса. – Челендж на найближчі 10 років – що робити з величезними потоками інформації, і як на її основі приймати ефективні рішення».

Разом з тим, планувати свою діяльність на 10-15 років агрокомпаніям складно. Невирішеним залишається питання ринку землі, за останні 5 років стільки ж разів змінилась система оподаткування.

«Щоб будувати довгострокові плани, потрібно власникам надати можливість продавати, а компаніям купувати землю, – міркує Юрій Косюк, засновник «Миронівського хлібопродукту». – Коли земля стане власністю, вона перейде до того, хто на ній працюватиме. Він зможе будувати плани і на 20, і на 30 років».

За матеріалами: landlord.ua

12 жовтня 2017 08:30
переглядів:
155
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.