Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Полтавщині аграрії заснували Фермерську самооборону

10 жовтня 2017
Переглядів:
4205
AgroNews10101703.jpg

У Полтавській області створили Фермерську самооборону, у відповідь на бездіяльність Обласної антирейдерської комісії. Про це заявив сьогодні член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник, підбиваючи підсумки сьогоднішнього позачергового засідання Ради Асоціації фермерів у Полтавській області.

«Обласна антирейдерська комісія на Полтавщині бездіяльна. І місцевим аграріям не залишається нічого, як заснувати Фермерську самооборону Полтавщини» - зазначив Іван Слободяник, який є відповідальним з антирейдерських питань від АФЗУ в Центральному регіоні.

Під час засідання аграрії також ухвалили рішення щодо вимог звільнення заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого, який безпосередньо керує вищезгаданою комісією, а також призначення представника від Асоціації фермерів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створення антирейдерських аграрних штабів, анонсоване Урядом, не відбулося – Іван Слободяник

«В державну підтримку щодо протидії рейдерству ніхто не вірить. 17.10.17 треба прийти під Верховну Раду і міняти ситуацію в усій державі», - резюмував член Ради АФЗУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Нагадаймо, що раніше Іван Слободяник називав створення Кабміном Антирейдерських штабів в регіонах імітацією боротьби з рейдерством та фактичною підміною понять.

 

 

10 жовтня 2017 14:22
переглядів:
4205

Все правильно. Необходимо самим объединяться и защищать свое имущество. Кроме того, важно покупать препараты у проверенных дистрибьюторов, например https://agrozahyst.com.ua/.

11.10.2017 07:59
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.