Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

В Україні практично відсутня переробка льону олійного - Валерія Шаймухаметова

06 жовтня 2017
Переглядів:
929
AgroNews061005 (1).jpg

Які є перспективні напрямки інвестування у нішеві олійні культури, а саме у льон олійний? Обговорюють сьогодні на профільній Олійно-жировій конференції в Київському Гольф Центрі, організованій аналітичною компанією ПроАгро.

«Посівні площі під льон олійний залишаються стабільними з 2015 року на рівні 65 тис.га. При цьому у виробників відсутні великі об’єми і аграрії не упевнені у ціні вирощеного врожаю» - на цьому наголосила Валерія Шаймухаметова, керівник служби маркетингу та аналітик компанія Фенікс-Агро.

«В Україні практично відсутня переробка льону олійного», - зазначила спікер.

«Основні переробники це - Ніжинський ЖК, чернівецький МЖК, Агросельпром, факторія. На світовому ринку Україна конкурує з Росією і Казахстаном.  А основні ринки збуту для нас - В'єтнам, Польща, Австрія та Угорщина», - зазначила Валерія Шаймухаметова.

Одним з дієвих інструментів розвитку ринку нішевих культур в Україні спікер назвала кооперацію, а саме, створення виробничих кооперативів. За словами експерта, допомагають організувати ринок, щоб отримати максимальний прибуток від нього, такі кооперативи, як ПУСК (Перший український сільськогосподарський кооператив), Перший національний аграрний кооператив, Всеукраїнський аграрний кооператив, Сільськогосподарський кооператив «МРІЯ».

 

Сьогодні у ході конференції ПроАгро організатори пропонують обговорити можливі сценарії розвитку ринку олійних і продуктів переробки в Україні та світі, проаналізувати можливості і загрози галузі, оцінити інвестиційну привабливість сегменту та спрогнозувати вектор розвитку олійно-жирового ринку. Задають тон і направляють дискусію в потрібне русло керівники провідних українських агрокомпаній, трейдерських структур та фінансові фахівці. Серед спікерів Олійно-жирової конференції 2017 представники ГК «Прометей», компаній «Дунайська соя», Risoil Україна, «Інтерстарч Україна», «Миронівський хлібопродукт», «Термінал-Укрхарчозбутсировина», SP Advisors, «Фенікс-Агро», Shanghai Agile International Trading Co. Інформаційний партнер конференціі Інформаційне агентство Agronews.ua висвітлює подію.

Катерина Звєрєва, Agronews.ua

06 жовтня 2017 11:58
переглядів:
929
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси